Dan FS 2017

Uspešno zaključen Dan Fakultete za strojništvo 2017

Na današnji dan smo podelili priznanja svojim zaposlenim, študentom ter poslovnim partnerjem, ki so in bodo tudi v prihodnje ponesli ime Fakultete za strojništvo in Univerze v Mariboru doma in po svetu. Med študenti so priznanje prejeli Andrejas Sarjaš kot študent leta ter ekipa Ekipa AGV – avtonomni voziček v kategoriji izjemni raziskovalni ali umetniški dosežek študentov. Naša fakulteta sodeluje z veliko gospodarskimi družbami, ki izdatno podpirajo študijsko dejavnost na fakulteti. Zato smo podelili svečano listino Fakultete za strojništvo dolgoletnemu partnerju podjetju Akrapovič d. d., Ivančna Gorica, ki še posebej pomaga našim študentom v okviru projekta Formula Student. Priznanja smo podelili več sodelavcem, in sicer Darji Novak za strokovno delo, prof. dr. Oliveri Šauperl za sodelovanje z gospodarstvom, prof. dr. Mateju Vesenjaku za raziskovalno delo ter prof. dr. Darinki Fakin za pedagoško delo.

Maribor, 24. 11. 2017

Več o slavnostni prireditvi si lahko preberete TUKAJ.

Odzive iz medijev si lahko ogledate tukaj:

Maribor24.si
Večer
UM
Tele M (od 6:15 min naprej)