KOMISIJA ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE

Komisija za študijske zadeve obravnava zadeve s svojega delovnega področja in daje predloge senatu fakultete, v zadevah, ki so posebej določene v statutu univerze, pa lahko tudi samostojno odloča.

Komisija za študijske zadeve ima osem članov in jo sestavljajo: prodekan za področje dejavnosti komisije in pet članov, ki jih imenuje senat fakultete izmed visokošolskih učiteljev oziroma znanstvenih delavcev ter dva študenta. Mandatna doba članov komisije traja štiri leta, mandat članov iz vrst študentov pa eno leto. Člani komisije so lahko po preteku te dobe ponovno imenovani.

Predsednik: doc. dr. Matej ZADRAVEC,

Člani: izr. prof. dr. Simon KLANČNIK,
  doc. dr. Boštjan HARL
  doc. dr. Manja KUREČIČ,
  doc. dr. Aleš BELŠAK,
Predstavnika študentov: Peter ŠKRILEC,
  Vitja KOS KRŠTINC.

Člani iz vrst visokošolskih učiteljev oziroma znanstvenih delavcev so imenovani za mandatno dobo štirih let, to je od 15. 9. 2021 do 14. 9. 2025, člana iz vrst študentov pa za mandatno dobo enega leta, to je od 15. 10. 2023 do 14. 10. 2024.

Prodekan za izobraževanje

doc. dr. Matej Zadravec