Strokovno srečanje sodelavcev kateder FS LJ – FS MB

V četrtek, 27. 9. 2018, smo izvedli tradicionalno strokovno srečanje sodelavcev Katedre za menedžment obdelovalnih tehnologij Fakultete za strojništvo Ljubljana in Katedre za proizvodno strojništvo Fakultete za strojništvo Maribor. Ogledali smo si obnovljeni laboratorij LABOD in Tehnični muzej v Bistri pri Vrhniki, pogovarjali pa smo se predvsem o poglobitvi sodelovanja na vseh tehničnih področjih, ki jih pokrivata katedri. Srečanje je bilo uspešno, saj smo začrtali nekaj konkretnih smernic za formalno in neformalno sodelovanje tudi na tistih področjih, na katerih do sedaj nismo sodelovali. Srečanja se je udeležilo 15 predstavnikov naše katedre, kar je glede na dosedanjo prakso nadpovprečno število.

Predstojnik katedre, red. prof. dr. Bojan Ačko