Univerza Maribor
SLO | ENG

Govorilne ure

SODELAVEC GOVORILNE URE PROSTOR
ABRAM ZVER MARTA Torek, 10:45 - 12:45 J2-2201
AČKO BOJAN Sreda, 08:30 - 10:00 D1-010
ANŽEL IVAN Ponedeljek, 12:00 - 14:00 B-007
BALIČ JOŽE Ponedeljek, 07:30 - 09:30 B-310
BELŠAK ALEŠ Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-412
BILUŠ IGNACIJO Ponedeljek, 09:00 - 10:30 J2-129
BOROVINŠEK MATEJ Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-412
BRAJLIH TOMAŽ Sreda, 09:00 - 11:00 C-101/5
BREZOČNIK MIRAN Torek, 11:30 - 13:00 A-408
BRUNČKO MIHAEL Torek, 09:00 - 11:00 B-008
BUCHMEISTER BORUT Četrtek, 12:00 - 13:30 J2-324
CUPAR ANDREJ Torek, 08:45 - 09:50 S18-2
ČREPINŠEK LIPUŠ LUCIJA Sreda, 12:00 - 13:30 D1-008/1
ČUŠ FRANCI Ponedeljek, 10:00 - 12:00 A-421
DETIČEK EDVARD Torek, 10:00 - 11:00 A-001
DOBNIK DUBROVSKI POLONA Ponedeljek, 10:00 - 12:00 J2-329
DOLŠAK BOJAN Torek, 10:00 - 12:00 J2-229/5
DRSTVENŠEK IGOR Torek, 08:00 - 10:00 A-423
FAKIN DARINKA Torek, 09:00 - 11:00 J2-411/1
FICKO MIRKO Torek, 08:00 - 10:00 C-101/1
FRAS ZEMLJIČ LIDIJA Torek, 11:00 - 13:00 A-402
GERŠAK JELKA Sreda, 09:00 - 11:00 J2-321
GLODEŽ SREČKO Ponedeljek, 08:00 - 10:00 J2-221
GOLOB BORUT Sreda, 14:00 - 15:30 J2-229/2
GOTLIH JANEZ Po dogovoru, 00:00 - 00:00 C-101/1
GOTLIH KARL Četrtek, 11:00 - 13:00 A-407
GUBELJAK NENAD Petek, 10:00 - 12:00 B-311
GUSEL LEO Torek, 08:00 - 10:00 B-007
HARIH GREGOR Sreda, 09:00 - 10:30 J2-229/2
HARL BOŠTJAN Sreda, 11:00 - 13:00 J2-122
HAUKO ROBERT Četrtek, 09:00 - 11:00 J2-224
HRASTNIK LADINEK IRENA Sreda, 12:30 - 14:00 A-410
HRIBERNIK ALEŠ Sreda, 09:00 - 10:30 J2-2204
HRIBERŠEK MATJAŽ Četrtek, 11:00 - 13:00 J2-404
ILJAŽ JURIJ Torek, 09:00 - 11:00 J2-409
KALJUN JASMIN Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-229/8
KARNER TIMI Ponedeljek, 10:00 - 11:30 A-110
KASTREVC MITJA Ponedeljek, 08:30 - 10:00 J2-229/4
KEGL BREDA Torek, 09:00 - 10:30 J2-0204
KEGL MARKO Ponedeljek, 11:30 - 13:00 J2-121
KLANČNIK SIMON Sreda, 11:00 - 13:00 C-101/1
KLOBUČAR ROK Sreda, 09:00 - 10:30 D1-008/1
KOKALJ FILIP Ponedeljek, 09:00 - 10:30 J2-0203
KOSI-ULBL IRENA Ponedeljek, 10:00 - 11:30 B-403
KRAMBERGER JANEZ Ponedeljek, 11:00 - 12:30 J2-412
KREŠEVIČ VRAZ SILVA Torek, 08:00 - 09:30 J2-330/a
KREŽE TATJANA Torek, 08:00 - 10:00 B-308
LEBER MARJAN Četrtek, 09:45 - 10:45 J2-322
LERHER TONE Torek, 10:00 - 11:00 J2-414
LEŠNIK LUKA Petek, 08:30 - 10:00 J2-128
LIPOŠEK SILVESTER Ponedeljek, 09:30 - 11:00 UŠC
LOBNIK ALEKSANDRA Torek, 12:30 - 13:30 J2-2202
LOJEN GORAZD Ponedeljek, 12:00 - 14:00 B-003
LOVREC DARKO Ponedeljek, 08:00 - 10:00 A-435
MARČIČ MILAN Sreda, 12:00 - 13:30 J2-123
MARN JURE Torek, 10:40 - 11:40 J2-408
NAHTIGAL IGOR Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-229/2
NERAL BRANKO Ponedeljek, 12:00 - 14:00 A-425
PADEŽNIK GOMILŠEK JANA Torek, 10:00 - 12:00 J2-223
PAHOLE IVAN Torek, 08:00 - 10:00 C-101
PAJ ERKER TJAŠA Četrtek, 10:00 - 11:30 B-403
PALČIČ IZTOK Petek, 10:30 - 11:30 B-426
PEHAN STANISLAV Četrtek, 07:30 - 08:30 J2-229/3
POTRČ IZTOK Sreda, 09:00 - 10:00 J2-222
PREDAN JOŽEF Sreda, 09:00 - 11:00 A-002
RAMŠAK MATJAŽ Sreda, 11:00 - 13:00 J2-402
RAVNIK JURE Torek, 13:00 - 15:00 J2-401
REN ZORAN Ponedeljek, 15:00 - 17:00 B-309
RUDOLF ANDREJA Ponedeljek, 08:00 - 10:00 A-207
SAMEC NIKO Ponedeljek, 10:00 - 11:30 J2-0202
SKRBINEK ANDREJ Sreda, 10:00 - 12:00 S18-2 (SSŠ)
SLUBAN BORIS Sreda, 10:00 - 12:00 J2-403
SPINDLER LEA Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-224
STANA KLEINSCHEK KARIN Torek, 11:00 - 13:00 J2-2203
STJEPANOVIĆ ZORAN Ponedeljek, 10:30 - 12:30 A-424
STRNAD SIMONA Torek, 10:00 - 12:00 B-308
ŠAUPERL OLIVERA Torek, 12:00 - 14:00 A-402
ŠPACAPAN SIMON Ponedeljek, 13:00 - 14:30 A-410
ŠTEFANE PRIMOŽ Petek, 10:00 - 12:00 A-002
ŠTERMAN SONJA Torek, 08:00 - 09:30 A-427
TAŠNER FRANČIŠEK Četrtek, 08:00 - 10:00 S18-5
TIČ VITO Ponedeljek, 08:00 - 10:00 S18-LaOH
ULAGA SAMO Ponedeljek, 08:00 - 10:00 J2-412
ULBIN MIRAN Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-412
VESENJAK MATEJ Ponedeljek, 09:00 - 11:00 J2-412
VOLMAJER VALH JULIJA Torek, 09:00 - 11:00 D1-101
VONČINA BOJANA Sreda, 09:00 - 10:30 A-303
VUHERER TOMAŽ Četrtek, 09:40 - 11:10 D1-001/1
VUJICA HERZOG NATAŠA Sreda, 09:00 - 11:00 J2-323
ZADRAVEC MATEJ Četrtek, 09:00 - 11:00 J2-328/1
ZUPANIČ FRANC Četrtek, 11:00 - 13:00 B-001
ŽUPANEK TATJANA Ponedeljek, 10:00 - 11:00 B-425
ŽUPERL UROŠ Ponedeljek, 11:00 - 12:30 A-001